Genel

Vali Yılmaz: “Her zaman vatandaşlarımızın YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yoğun çalışma temposuna rağmen Vali Dr. Erdinç Yılmaz vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün üç çocuklu bir ailenin evine misafir olan Vali Yılmaz, vatandaşlarımız ve çocukları ile sohbet etti. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

Anne ve çocukları ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, çocuklarla ayrı ayrı ilgilenerek eğitimleri hakkında bilgi aldı. Vali Yılmaz, çocuklara eğitim seti ve çeşitli hediyeler verdi.

Her hafta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiğini ve ziyaretlerinin devam edeceğini ifade eden Vali Yılmaz, “Vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Ziyaretimiz sırasında vatandaşlarımızla sohbet ediyor, bize ilettikleri bir sorun ya da talepleri olursa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Vali Yılmaz’ı evlerinde konuk eden vatandaşımız ve çocukları ise ziyaretten mutluluk duyduklarını belirterek, Vali Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür ettiler.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.