Genel

VALİ YILMAZ, İKİ ÇOCUKLU BİR AİLENİN EVİNE MİSAFİR OLDU

Yoğun çalışma temposu ve pandemi ile mücadele kapsamındaki çalışmalarının yanı sıra Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşları ziyaret etmeye de devam ediyor. Her hafta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret eden Vali Yılmaz, bu haftaki ziyaretinde iki çocuklu bir ailenin evine misafir oldu. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

Ziyareti sırasında vatandaşımız ve çocukları ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşımızın çocukları ile yakından ilgilenerek, eğitim durumları hakkında bilgi aldı. Vali Yılmaz, gençlere çeşitli hediyeler verdi.

Vali Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, her hafta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiğini ve ziyaretlerinin devam edeceğini ifade ederek, “Vatandaşlarımızın evlerine misafir oluyoruz ve onlarla sohbet ediyoruz. Sohbetimiz sırasında vatandaşlarımızın bize ilettikleri bir sorunları ya da talepleri varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız” diye konuştu.

Vali Yılmaz’ı evlerinde konuk eden vatandaşımız ve çocukları ise ziyareti nedeniyle Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a teşekkür ederek, “Valimizi evimizde misafir etmekten mutluluk duyduk. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Allah Devletimizden de Valimizden de razı olsun” diye konuştular.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.