Genel

VALİ YILMAZ: “ POLİS EEVİMİZ YENİDEN HİZMETE AÇILMIŞTIR”

6 Şubat Depreminde Zarar Gören Osmaniye Polisevi Onarımı Tamamlanarak Yeniden Hizmete Girdi

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 6 Şubat depreminde zarar gören ve onarımı tamamlanarak yeniden hizmete giren Osmaniye Polisevi’ni ziyaret etti. 

Ziyarette 12’nci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Hakan Kocabaş, Belediye Başkanı İbrahim Çenet, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Murat Karabulut, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit Coşkun da yer aldı.

Yapılan onarım çalışmalarını inceleyerek, bilgi alan Vali Yılmaz, daha sonra yaptığı açıklamada, “6 Şubat depreminde ciddi anlamda zarar gören Polisevi’mizin bugün itibariyle inşaat ve onarımı tamamlandı, Osmaniyeli hemşerilerimizin, polisimizin, emniyetimizin tekrar hizmetine girdi. Yapılan çalışmalar, çok güzel bir hizmet olarak bütün polislerimize sunulmuş olacak. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. ”dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.