Genel

VALİ YILMAZ, ŞEHİDİMİZİN ANNESİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Vatanımız için canlarını veren aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açık olacaktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimiz Piyade Sözleşmeli Er Mehmet Acıbucu’nun Annesini Kadirli İlçemizdeki Evinde Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 23.03.2017 tarihinde Hakkâri’nin Çukurca ilçesindeki terör saldırısında yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Mehmet Acıbucu’nun Annesini Kadirli İlçemizdeki evinde ziyaret etti. Ziyarette Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

        Şehidimizin annesi Yeter Acıbucu ile bir süre görüşen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Vatanımız için canlarını veren aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açık olacaktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

Şehidimizin annesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensuplarına ziyaretleri için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Vali Yılmaz, Şehidimizin annesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.