Genel

VALİ YILMAZ: “ŞEHİT AİLELERİNİN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimiz Polis Memuru Fırat Ulaş’ın Ailesini Evlerinde Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 15 Şubat 2017 tarihinde Adana İli Ziyapaşa Mahallesi ASKİ kavşağı üzerinde seyir halinde iken motorize ekibinin trafik kazası sonucu Şehit olan Polis Memuru Fırat Ulaş’ın Ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar da yer aldı. Ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim okundu ve Şehitlerimiz için dua edildi.

        Şehidimizin Ailesinin hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimizin Ailesine Kur’an-ı Kerim ve Bayrağımızı takdim etti.  Vali Yılmaz ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz Şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz Şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. ”diye konuştu.

        Şehidimizin Ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.