Genel

VALİ YILMAZ’DAN 15 TEMMUZ GAZİSİ YILMAZ’I ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 15 Temmuz Gazimiz Adnan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 15 Temmuz Gazimiz Adnan Yılmaz’ı Toprakkale ilçesindeki evinde ziyaret etti. Ziyarette Toprakkale Kaymakamı Ali İhsan Selimoğlu, İl Müftüsü Ali Çakmak ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim okunarak, İl Müftüsü Ali Çakmak tarafından dua edildi.

 Gazimiz Adnan Yılmaz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitlerimizin ve Gazilerimizin, hain darbe girişimi sırasında devletimize, milletimize, demokrasimize, milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkmak için büyük bir kahramanlık gösterdiklerini ifade ederek, “Gazilerimizden Allah razı olsun. Hakları ödenmez. Yaptıkları mücadele asla unutulmayacak. Şehitlerimize ve gazilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Vali Yılmaz, ziyaretinin sonunda 15 Temmuz Gazimiz Adnan Yılmaz’a Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Gazimiz Adnan Yılmaz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensuplarına nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.