Genel

VALİ YILMAZ’DAN KOMUTANA “ALLAH BAŞARINIZI DAİM ETSİN”

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 12’nci Komando Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar’ı Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 30 Ağustos itibariyle Tuğgeneralliğe terfi eden ve 12’nci Piyade Komando Tugay Komutanlığına asaleten atanan Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar’ı ziyaret ederek, görevinin hayırlı olmasını diledi.

12’nci Komando Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar tarafından karşılanan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, şeref defterini imzalamasının ardından Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar ile bir süre görüştü.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “30 Ağustos itibariyle Tuğgeneralliğe terfi eden Garnizon Komutanımıza hayırlı olsun diyorum. Allah, çıktığı bu yolda mahcup etmesin. Biz, Osmaniye olarak, bundan çok mutlu olduk. Geçen yıl İl Jandarma Komutanımız Tuğgeneralliğe terfi etti ve Manisa’ya İl Jandarma Komutanı olarak gitti. Bu sene de Garnizon Komutanımız olarak siz Tuğgeneralliğe terfi ettiniz, bu da bizi Osmaniye olarak çok mutlu etti. Allah başarınızı daim etsin, hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

12’nci Komando Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür etti.  

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.