Genel

VALİ YILMAZ’IN SEVİNDİREN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Vali Dr. Erdinç Yılmaz: “Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızla sohbet ediyor, bize ilettikleri bir talep ya da sorunları varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz”

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, yoğun çalışma temposuna rağmen her hafta olduğu gibi, bu hafta da vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

Bu haftaki ziyaretinde tek çocuklu bir ailenin evine misafir olan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşımız ve kızı ile bir süre sohbet ederek, eğitim durumu hakkında bilgi aldı.

Her hafta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiğini ve ziyaretlerinin devam edeceğini ifade eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızla sohbet ediyor, bize ilettikleri bir talep ya da sorunları varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaretten çok mutlu olduğunu ifade eden vatandaşımız ve kızı, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür ettiler.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.