Genel

VALİDEN BAYRAM ÖNCESİ  TRAFİK DENETİMİ

“Hayatla Yarışılmaz” Mottosuyla Yapılan Trafik Denetimine Katılan Vali Yılmaz, Sürücüleri Trafik Kurallarına Uyulmasının Önemi Konusunda Bilgilendirdi

     Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Hayatla Yarışılmaz” mottosuyla başlatılan kampanya kapsamında düzenlenen trafik denetimlerine katıldı. Seç Jandarma Uygulama Kontrol Noktasında ve Demirtaş Polis Uygulama Noktasında yapılan trafik denetimlerinde  İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva da yer aldı.

        Denetimler sırasında durdurulan araçlardaki sürücüler ve yolcularla bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, vatandaşlarımıza trafik kurallarına uyulması, emniyet kemeri takılmasının önemini hatırlatarak bilgilendirici broşürler dağıttı. Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutlayan Vali Yılmaz, hayırlı ve güvenli yolculuklar diledi. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde Bayram geçirebilmeleri için görevleri başında olan güvenlik güçlerimize de teşekkür ederek, Bayramlarını kutladı.

        Vali Yılmaz, trafik denetimlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Hemşehrilerimizin huzur ve güven içinde bir bayram kutlayabilmeleri için bütün hazırlıklarımız tamam ve çalışmalarımız devam ediyor. Kıymetli hemşehrilerimize, yolculuk yapacak hemşehrilerimize özellikle rica ediyoruz; trafik kurallarına mutlaka uyalım, emniyet kemerini mutlaka takalım, hız kurallarına mutlaka uyalım. Hayatla yarışılmaz diyoruz. Yollar birleştirmek içindir, bayramlarımızı hüzne, yasa çevirmeyelim. Huzur içinde, mutluluk içinde, sağlıkla nice bayramlara kavuşmalarını diliyoruz. Bütün hemşehrilerimizin Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum, Hayırlı Bayramlar diliyoruz.”dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.