Genel

VALİDEN MİHRİCAN’A PROTEZ KOL MÜJDESİ

Mihrican ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, “Mihrican kızımız hiç üzülmesin, kızımıza yardımcı olmak için gereken tüm gayreti gösteriyoruz. En kısa zamanda kızımızın isteğini gerçekleştireceğiz ve Mihrican protez koluna kavuşacak. Onun mutlu olması bizi de mutlu eder.”dedi. Ailenin diğer çocukları ile de ayrı ayrı ilgilenen Vali Yılmaz, çocuklara hediyeler verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, protez kol isteyen 15 yaşındaki Mihrican’ı Derobası Köyündeki evinde ziyaret etti.

Ziyarette İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut, AK Parti Osmaniye İl Başkanı Seydi Gülsoy da yer aldı.

Ziyareti sırasında Mihrican ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, “Mihrican kızımız hiç üzülmesin, kızımıza yardımcı olmak için gereken tüm gayreti gösteriyoruz. En kısa zamanda kızımızın isteğini gerçekleştireceğiz ve Mihrican protez koluna kavuşacak. Onun mutlu olması bizi de mutlu eder.”dedi. Ailenin diğer çocukları ile de ayrı ayrı ilgilenen Vali Yılmaz, çocuklara hediyeler verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensuplarına nazik ziyareti ve protez kol hayalini gerçekleştirdiği için teşekkür eden Mihrican, çok mutlu olduğunu ifade etti.

Valilik Basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.