Genel

VALİDEN SAĞLIK EKİBİNE TEŞEKKÜR

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aşı Ekibindeki Sağlık personeline “Sizlere çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Aşılamada % 75’i geçmemizde çok büyük emeğiniz var, sizleri kutluyorum. Sağlık çalışanlarımız olağanüstü bir mücadele veriyor, sizlerle gurur duyuyoruz.” Dedi.

Osmaniye Valisi  Dr. Erdinç Yılmaz,  İl Sağlık Müdürlüğü Aşı Ekipleri tarafından Cumhuriyet Meydanında kurulan Aşı İstasyonunu ziyaret ederek vatandaşlarımızı aşı olmaya davet etti.

Aşı İstasyonunu ziyaret eden  Valimize İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Öznavruz ve Sağlık personelleri yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aşı Ekibimizdeki Sağlık personeline “Sizlere çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Aşılamada % 75’i geçmemizde çok büyük emeğiniz var, sizleri kutluyorum. Sağlık çalışanlarımız olağanüstü bir mücadele veriyor, sizlerle gurur duyuyoruz.” Dedi. Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.