Genel

VALİDEN SÜRÜCÜLERE TRAFİĞE DİKKAT UYARISI

Vali Yılmaz, Trafik Denetimlerine Katılarak, Güvenlik Güçlerimizin ve Seyahat Eden Vatandaşlarımızın Bayramını Kutladı

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, bayramda vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için oluşturulan trafik uygulama kontrol noktalarında yapılan trafik denetimlerine katıldı. Görev yapan güvenlik güçlerimizin ve seyahat eden vatandaşlarımızın bayramını kutlayan Vali Yılmaz’ın denetimlerinde, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş da yer aldı.

Karacalar Zorkun Yolu Jandarma Trafik Kontrol Noktası ve İzgi Trafik Kontrol Polis Noktasında uygulama yapan jandarma personeli ve polis memurlarını  ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, güvenlik güçlerimizin Kurban Bayramını kutlayarak, görevlerinde kolaylıklar diledi. Vatandaşlarımızın huzur içerisinde bir bayram geçirmesi için güvenlik güçlerimizin görevleri başında olduğunu ifade eden Vali Yılmaz, “Görevleri başında olan tüm güvenlik güçlerimizin Mübarek Kurban Bayramlarını kutluyorum” dedi.

VALİ YILMAZ, SÜRÜCÜLERDEN TRAFİK KURALLARINA HASSASİYETLE UYMALARINI İSTEDİ

       Kontrol noktasından geçen sürücülerle de bir süre sohbet ederek bayramlarını kutlayan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, sürücülere trafik ve pandemi kuralları konusunda hatırlatmalarda bulundu.  Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bugün Bayramın birinci günü, biliyoruz yollarımız çok yoğun. Bütün sürücülerimize bir kez daha hatırlatmak istiyoruz; trafik kurallarına mutlaka uyalım, uzun yollarda gerektiği kadar dinlenmeye zaman ayıralım. Ayrıca koronavirüs tedbirlerine de uymayı ihmal etmeyelim. Trafikte her yıl daha iyiye gidiyoruz, inşallah bu yıl da çok iyi sonuçlar alacağımız bir yıl olmasını temenni ediyorum. Trafikte olan bütün yolcularımıza hayırlı, kazasız yolculuklar diliyorum.” diye konuştu. Bayram sevincinin hüzne dönüşmemesi için sürücülerden trafik kurallarına hassasiyetle uymalarını, bayram yoğunluğunda çok daha dikkatli olmalarını isteyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutladığını söyledi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.