Genel

VALİMİZDEN ŞEHİT AİLELERİ VE  GAZİLERİ SEVİNDİREN ZİYARET

Dernek Başkanı İsmail Kaba, Şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimiz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitler Haftası Dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ni Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitler Haftası dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ni ziyaret etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı İsmail Kaba, Şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimiz ile bir süre sohbet ederek hatırlarını soran Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitler Haftası dolayısıyla ziyaretini gerçekleştirdiğini ifade ederek Şehit Ailelerinin ve Gazilerimizin her zaman yanında olduğunu söyledi. Vali Yılmaz, “Haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz Aziz Şehitlerimizi minnetle anıyor, ebediyete intikal eden Gazilerimize rahmet diliyor, hayatta olan Gazilerimize sağlıklı bir ömür temenni ediyorum.” dedi.

Dernek Başkanı İsmail Kaba, Şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimiz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.