Genel

VALİMİZİN EV ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, her hafta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiğini ve ziyaretlerinin devam edeceğini ifade ederek: “Evlerine misafir olduğumuz vatandaşlarımız ile sohbet ediyoruz, bize ilettikleri bir talep ya da sorunları varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Vatandaşlarımızı Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyor.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, her hafta olduğu gibi, bu hafta da vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Bu haftaki ziyaretinde tek çocuklu bir ailenin evine konuk olan Vali Yılmaz, vatandaşımız ile sohbet etti. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

Ziyareti sırasında vatandaşımız ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, her hafta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiğini ve ziyaretlerinin devam edeceğini ifade ederek: “Evlerine misafir olduğumuz vatandaşlarımız ile sohbet ediyoruz, bize ilettikleri bir talep ya da sorunları varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz.”diye konuştu.

        Vali Yılmaz’ı evinde konuk eden vatandaşımız ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Yılmaz’a teşekkür etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.