Genel

‘VATAN SİZE MİNNETTAR’ Anonsu ile Karşılanıyorlar

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Şehitlerimizin yakınları ve Gazilerimizin haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Övgünün en güzelini, saygının en yücesini hak eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

Osmaniye’de Otobüse Binen Şehitlerimizin Yakınları ve Gazilerimiz ‘Vatan Size Minnettar’ Anonsu ile Karşılanıyor

Osmaniye Valiliği öncülüğünde Osmaniye Belediyesi ve Türkiye Harp Malulü, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi tarafından belediye otobüslerinde şehit yakınları ve gazilere yönelik sesli anons uygulaması başlatıldı. Uygulamada Şehitlerimizin yakınları ve Gazilerimizin belediye otobüslerinde kullandığı kartı okuttukları sırada cihazdan “Vatan size minnettar” sesi yükseliyor.

    Otobüslerde yapılan uygulamayı yerinde inceleyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Şehitlerimizin yakınları ve Gazilerimizin haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Övgünün en güzelini, saygının en yücesini hak eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”diye konuştu. Vali Yılmaz, uygulamanın hayata geçirilmesinde emeği ve katkısı olan Osmaniye Belediyesi ve Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ne teşekkür etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.