Genel

YANGINDAN ZARAR GÖREN VATANDAŞLARI ZİYARET

Devletimizin her zaman vatandaşımızın yanında olduğunu belirten Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Zarar gören vatandaşlarımızın yanındayız. Devletimiz her türlü desteği sağlamaktadır. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin” dedi.

Vali Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Durmuşoğlu ve Kaya, Karatepe Köyünde Yangından Zarar Gören Vatandaşlarımızı Ziyaret Ettiler.

      Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Karatepe Köyünde söndürme çalışmaları devam eden yangın bölgesinde yaptıkları incelemelerin ardından, Karatepe Köyünde yangından zarar gören vatandaşlarımızı ziyaret ettiler. Ziyaretleri sırasında köy sakinlerimiz ile bir süre  görüşen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, hasar tespiti yapılmasının ardından vatandaşlarımızın zararlarının karşılanacağını belirttiler.

        Devletimizin her zaman vatandaşımızın yanında olduğunu belirten Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Zarar gören vatandaşlarımızın yanındayız. Devletimiz her türlü desteği sağlamaktadır. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin.”diye konuştu.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.