Genel

YAPIMI TAMAMLANAN OTOYOL BAĞLANTI YOLU YAKINDA TRAFİĞE AÇILACAK…

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yapımı Tamamlanan Osmaniye Batı Kavşağı (Sakızgediği Köyü) Otoyol Bağlantı Yolu’nda İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, yapımı tamamlanan Osmaniye Batı Kavşağı (Sakızgediği Köyü) Otoyol Bağlantı Yolu’nda incelemelerde bulundu. Ziyarette İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mustafa Demir de yer aldı.

       Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Sakızgediği kavşağımızdaki çalışmaları Karayolları Bölge Müdürlüğümüz tamamladı, çok az işleri kaldı. İnşallah yakında burayı trafiğe açmış olacağız.

 Osmaniye’mizin girişine yakışır bir giriş, yakışır bir kavşak oldu. Ulaştırma Bakanlığımıza, Kara Yolları Bölge Müdürlüğümüze, çalışan firmaya, emeği geçen bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Osmaniye’miz için bu projeyi çok önemsedik, gerçekten çok büyük mücadele verdik. Geldiğim günden beri çalıştığım, takip ettiğim, olmasını çok istediğim bir projeydi. Osmaniye’mizin giriş ve çıkışı çok kolay olacak. Buradan doğu-güneydoğuya giden, batıya Ankara, İstanbul, Adana yönüne giden her vatandaşımız Osmaniye’mize çok rahat bu kavşaktan giriş ve çıkış yapabilecekler. Osmaniyeli hemşehrilerimizin çok kısa sürede şehir merkezinden otobana giriş ve çıkışı sağlanmış olacak. Hem yakıt olarak hem zaman olarak çok büyük bir imkana kavuşmuş oluyoruz. Bir kez daha Devletimize, Ulaştırma Bakanlığımıza Osmaniyeli hemşehrilerimiz adına minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. “dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.