Genel

ZEYDAN KARALAR, BAŞKAN OLCAR’I KUTLADI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Olcar’a çalışmalarında başlarılar dileklerini ileterek anı defterine duygu ve düşüncelerini yazan Başkan Karalar,  “Kadirli’de önemli çalışmalarına imza atacağına inandığım değerli kardeşim Mustafa Mert Olcar’ın her zaman yanında olacağız. Çok önemli bir tercih yaparak Kadirli Belediye Başkanı seçtiğiniz Mustafa Mert kardeşimizin en güzel hizmetleri yapacağına hiç şüpheniz olmasın. Sizleri mahcup etmeyecek, başarıyı hep birlikte kutlayacaksınız. En yürekten sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Başkan Olcar ise Çukurova’da bulunan komşu iki şehrin Belediye Başkanı olarak kentlerine önemli hizmetler yapacaklarını belirterek, Başkan Karalar’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Belediyecilik çalışmaları üzerine görüş alışverişinde bulunulan ziyaret, karşılıklı hediyelerin takdim edilmesinin ardından sona erdi.

MENDERES ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.